Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
11 + 1 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Франківщині фахівці Держпродспоживслужби пройшли навчання з антикорупційного законодавства

Днями фахівці Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківської області провели комплексний семінар-навчання з актуальних питань роботи Служби, проблем та шляхів їх вирішення і напрямків вдосконалення.

Участь у заході взяли фахівці управлінь та відділів Головного управління, районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини, державних міжрайонних та регіональної лабораторій Держпродспоживслужби, Івано-Франківської та Калуської державних міських лабораторій ветсанекспертизи, фахівці відділів ДУ «Івано-Франківська фітосанітарна лабораторія»,  а також головні бухгалтери установ Держпродспоживслужби.

На початку заходу учасники прослухали курс навчання з вивчення та аналізу основних норм  та вимог антикорупційного законодавства, а також з питань охорони праці та пожежної безпеки. 

У ході заходу фахівці працювали за напрямками: безпечність харчових продуктів та ветеринарна медицина, дотримання санітарного законодавства та лабораторно-діагностична робота, фітосанітарна безпека, а також фінансовий та бухгалтерський облік.

На завершення навчання з метою перевірки  та закріплення вивченого матеріалу  усі учасники пройшли тестування.