Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 19 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Вінниччині фахівці Держпродспоживслужби провела серію семінарів щодо впровадження системи НАССР у освітніх закладах

25-27 листопада 2019 року на базі Тростянецької, Немирівської та Іллінецької районних державних адміністрацій Вінницької області відбулись семінар-наради, присвячені питанню впровадження системи НАССР у освітніх закладах області.

Даний захід було організовано фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та представниками районних управлінь Держпродспоживслужби.

У якості слухачів були запрошені працівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад, які відповідають за організацію харчування в закладах освіти району, працівники шкільних і дошкільних закладів, які мають відношення до харчування дітей та фізичні особи-підприємці, що проводять обіг харчових продуктів чи є власниками закладів громадського харчування.

У ході семінару начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Андрій Салюк розповів учасникам заходу про основні вимоги та терміни щодо впровадження системи НАССР в харчоблоках закладів освіти. «Ця система дозволить зменшити кількість інфекційних захворювань, пов’язаних з організацією харчування в школах та дитячих садочках» - додав Андрій Салюк.

Також він наголосив, що при укладанні договорів з постачальником, адміністрації освітніх закладів слід звертати увагу на те, чи зареєстрований постачальник належним чином та чи наявний у нього акт обстеження Держпродспоживслужби.

Окрім того, учасники обговорили основні види порушень вимог санітарного законодавства, які реєструються у шкільних і дошкільних установах та шляхи їх вирішення.

На завершення заходу усі бажаючі мали змогу отримати ґрунтовні консультації фахівців Служби.

На Вінниччині фахівці Держпродспоживслужби провела серію семінарів щодо впровадження системи НАССР у освітніх закладах