Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
1 + 13 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Фахівці Держпродспоживслужби обговорили перші результати роботи з Єдиним державним реєстром ветеринарних документів

На прикінці листопада 2019 року фахівці Держпродспоживслужби провели семінар - нараду на тему «Особливості роботи Єдиного державного реєстру ветеринарних документів та аналіз проблемних питань при видачі дозвільних документів через реєстр».

У семінарі взяли участь начальники управлінь безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, їх заступники та фахівці, відповідальні за оформлення та видачу ветеринарних документів головних управлінь Держпродспоживслужби в областях України.

Захід проходив під головуванням директора  Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, головного державного інспектора ветеринарної медицини Бориса Кобаля.

Розпочинаючи захід Борис Кобаль наголосив на важливості роботи Єдиного державного реєстру ветеринарних документів для забезпечення контролю за переміщенням підконтрольних Держпродспоживслужбі об’єктів ветеринарно-санітарного контролю та прискорення видачі дозвільних документів.

Начальник сектору технічної та інформаційної підтримки відділу проектів та програм у сфері матеріального (нематеріального) виробництва і збереження майна Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Антон Карпенко ознайомив присутніх з можливостями Єдиного державного реєстру ветеринарних документів. Він акцентував увагу учасників заходу на основних проблемних питаннях, які виникають при внесення інформації до Єдиного державного реєстру ветеринарних документів, та наголосив на важливості своєчасної реєстрації інформації щодо власників тварини та її переміщень у Єдиному державному реєстрі тварин для коректної взаємодії реєстрів та правильного оформлення ветеринарних документів.

На завершення семінару директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок доповів присутнім про стан ідентифікації і реєстрації тварин в Україні та взаємодію Єдиного державного реєстру ветеринарних документів та Єдиного державного реєстру тварин, зокрема він зауважив, що через реєстр уже видано понад 630 тисяч дозвільних документів.

«Впровадження Єдиного державного реєстру ветеринарних документів, а також забезпечення його взаємодії з різними державними реєстрами (Єдиним державним реєстром тварин) значно зменшують час надання адміністративних послуг і забезпечує прозорість при видачі дозвільних документів», - підсумував Ігор Клименок.