Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
14 + 6 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Філії Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин» підбили підсумки роботи у 2019 році

28 листопада 2019 року фахівці Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» та його обласних філій Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» підбили підсумки роботи за 10 місяців 2019 року та окреслили  плани і завдання на 2020 рік.

Захід проходив під керівництвом директора ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігоря Клименка та першого заступника директора Володимира Титенка.

У ході наради Ігор Клименок зазначив, що для реалізації основних завдань з ведення актуального обліку поголів’я та забезпечення простежуваності переміщення тварин, які стоять перед Державним підприємством «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», дуже важливим є тісна співпраця з державними установами (закладами) ветеринарної медицини, зокрема у роботі з Єдиним державним реєстром ветеринарних документів.

У свою чергу Володимир Титенко проаналізував  економічні показники роботи філій за 10 місяців 2019 року та підбив підсумки комплексних перевірок філій підприємства.

Начальник технологічного відділу ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Віталій доповів учасникам наради про стан законотворчої роботи в галузі ідентифікації і реєстрації тварин. Він також проінформував учасників про результати перевірки діяльності головних управлінь районних та дільничних лікарень ветеринарної медицини окремих районів Львівської, Закарпатської та Рівненської областей. Окремо він зупинився на  особливостях  процесу оформлення відповідних ветеринарних і ідентифікаційних документів на місцях, проблемні моменти та  шляхи вдосконалення процесу.

Начальник відділу кадрів Людмила Гайдук відзначила успішне складання атестації у фахівців структурних підрозділів та обласних філій агентства.

Крім того начальник юридичного відділу Державного підприємства Анна Гедз проінформувала про порядок укладання договорів, що стосуються роботи філій, продовження їх строку, та акцентувала увагу присутніх на виконавчій дисципліні.

Підбиваючи підсумки роботи Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин начальник відділу реєстру тварин Наталя Чернецька доповіла про стан ідентифікації і реєстрації тварин за 10 місяців 2019 року на території України. Зокрема, вона відзначила успішну роботу підприємства з оптимізації даних Єдиного державного реєстру тварин шляхом проведення інвентаризації поголів’я тварин, а також значне пришвидшення внесення даних про забій тварин до реєстру.

У ході наради були заслухані звіти керівників філій щодо проведених заходів із покращення їх роботи та поставлено завдання на наступний рік.