Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
3 + 3 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Держпродспоживслужба Чернігівщини підбила попередні підсумки року і визначила пріоритети на рік наступний

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен під час нарад з керівниками структурних підрозділів у містах і районах проаналізував результати діяльності служби протягом 2019 року та окреслив завдання на перспективу.

Акцентувалася увага на поліпшенні співпраці з місцевими органами виконавчої влади і самоврядування та засобами масової інформації.

З-поміж пріоритетних напрямків, які потребують особливої уваги, Юрій Павлішен виокремив проведення спільних навчальних семінарів стосовно організації безпечного харчування дітей у школах і дитячих садках, безперечного дотримання принципів системи НАССР та  запровадження її у всіх без винятку загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах.

Серед важливих питань, на які варто звернути увагу керівникам районних ветеринарних лікарень та лабораторій, є дотримання правил пожежної безпеки, в тому числі забезпечення приміщень відповідним оснащенням.

Крім того, йшлося під час наради також про критерії оцінювання роботи структурних підрозділів за підсумками 2019 року і результати проведення передплатної кампанії у районах.

Держпродспоживслужба Чернігівщини підбила попередні підсумки року і визначила пріоритети на рік наступний