Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
15 + 3 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби обговорили пріоритетні напрямки роботи на 2020 рік

Під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрія Павлішена відбулася селекторна нарада в режимі відеоконференції з керівниками територіальних управлінь  Держпродспоживслужби Чернігівщини.

За словами Юрія Павлішена, безпечне харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, а також виявлення фальсифікованих продуктів харчування у  2020 році залишаються пріоритетними напрямками діяльності Служби. Він також зазначив, що ці питання є головними і у рамках виконання програми діяльності Уряду.

Окрім того, за словами Юрія Павлішена, Держпродспоживслужба області у 2020 році посилить протиепізоотичну роботу, зокрема, щодо боротьби із африканською чумою  свиней і пташиним грипом. У цьому контексті начальник Держпродспоживслужби Чернігівщини акцентував увагу на проведенні заходів із недопущення розповсюдження в області пташиного грипу, спалахи якого вже зафіксовані у сусідній Польщі та Словаччині. Саме тому на особливому контролі має бути завезення в Україну з-за кордону продуктів птахівництва.

«Продаж продуктів птахівництва повинен відбуватись лише на організованих торговельних майданчиках, а якість продукції має підтверджуватись відповідними документами», - зазначив керівник Головного управління Держпродспоживслужби області.

Крім того, окрема увага має бути приділена контролю фіто-безпеки і забезпеченні санітарно-епідеміологічного благополуччя на території Чернігівщини.

Також у ході селекторної наради учасники обговорили питання підвищення кваліфікації фахівців структурних підрозділів Держпродспоживслужби, у тому числі навчання  представників лабораторій.

Підсумовуючи обговорене Юрій Павлішен наголосив на необхідності максимально в повному обсязі виконанні поставлених завдань, які у 2020 році  ставить перед Держпродспоживслужбою  держава.