Вхід

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
8 + 4 =
Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

Українські фахівці навчали своїх білоруських колег проводити дослідження на сказ

9 січня 2020 року за підтримки Держпродспоживслужби відбувся тренінг «Відбір зразків та їх дослідження для оцінки ефективності оральної вакцинації диких м’ясоїдних проти сказу» для фахівців ветеринарної медицини Республіки Білорусь. Тренінг проходив на базі Державного науково-контрольного інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів та Державного науково-дослідного інституту лабораторної діагностики і ветеринарно-санітарної експертизи.

У рамках тренінгу було проведено теоретичне заняття щодо планування, організації та проведення оральної імунізації м’ясоїдних тварин на основі досвіду країн Європейського Союзу та України, а також відбулися практичні заняття з відбору, підготовки та дослідженню проб для оцінки ефективності протиепізоотичних заходів щодо ліквідації сказу.

Участь у заході взяли представники Державного науково-контрольного інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів та Державного науково-дослідного інституту лабораторної діагностики і ветеринарно-санітарної експертизи, фахівці ветеринарних лабораторій.